Doba Coronavirová nám přinesla i pár pozitivních věcí. Kromě těch základních, spojených se solidaritou lidí, uvědomění si strachu o své blízké a o svoje zdraví, také zároveň pomohla k celkové zvýšené ambici o využití online technologií napříč všech činností lidské činnosti. 

Online obchod je téměř pro většinu z nás každodenní rutinou. Práci z domova si mohli vyzkoušet téměř všichni, co tu možnost mají, až v této době.

 

Vzhledem k nastalé situaci za uplynulé 3 měsíce si uvědomujeme, že je stále možné se zdokonalovat v použití online komunikačních technologií.

 

S několika odborníky jsme vytvořili studio s názvem Studio 3, které nám napomáhá k organizaci video-konferencí a webových seminářů pro naše obchodní partnery, kteří rádi využijí naše moderátorské zkušenosti.    

 

Používáme profesionální techniku prověřenou při akcích podporované audio-videovizuálně technickými univerzitami Českého vysokého učení technického v Praze.

Zkušenosti z velkých natáčení přenášíme do každodenní činnosti spojené s běžnými video-konferencemi.

Dnes, po více jak 3 měsícich strávených s Covid-19 doma v rámci home office, je více než patrné, že přes počáteční pozitivní nadšení s používáním nových komunikačních nástrojů se ukazuje, že je potřeba nalézt dobrou rovnováhu mezi časem a intenzitou strávenou před obrazovkou počítače a kvalitou a efektivitou této pro některé z nás inovativní činnosti.  

Vedle samotného obsahu a jeho moderování se věnujeme také zdokonalení kvality přenosu zvuku a obrazu. 

Ukazuje se, že po několika hodinových blocích vzájemného video-konferencování nastupuje únava, která ovlivňuje obecnou kvalitu práce.

Jedním z důležitých faktorů nastupující únavy je především kvalita přenášených slov.

Druhou složkou únavy je častá chybovost při organizování a nemožnost moderování během vzájemné diskuze, kdy chybí obecná kultura předávání slova jeden druhému. 

Studio 3 používá několik propojovacích video-technik, které lze během konference prokládat a kombinovat. Zároveň je možné celou konferenci nahrát na fyzické paměťové médium nebo přímo kombinovat s vysíláním na sociálních sítích YouTube, Instagram nebo Facebook včetně možné tzv. post-produkce. 

Zároveň jsme připraveni využívat přenosové techniky, která umožní kombinovat fyzickou a online přítomnost při konferencích na kterémkoliv místě v rámci Evropské Unie.  

V případě zájmu se dozvědět více o této naší službě se obracejte na e-mail: studio3@pmgc.eu 

 

V případě vašeho zájmu se dozvědět více informací o našich produktech, nechte prosím na sebe kontakt pomocí tohoto vloženého formuláře.

 

Vaše údaje jsou vkládány přímo do Google Forms naší společnosti PMG Capital s.r.o. a nejsou tedy dostupné pro jiné než interní účely a pro vypracování nabídky pro Vás. 

© 2018 - 2020  PMG Capital s.r.o.

Get Social

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey YouTube Icon