O nás

Vážení přátelé, 

vítáme vás na novém kanálu popisujícím běžné i neběžné platební metody spotřebitelů. Snahou autorů tohoto projektu je vás informovat o nejnovějších metodách plateb. Přibližovat vám to, co se používá již dnes a co bude možné používat i v budoucnu. Společně s obchodními partnery a investory připravujeme nové entity, které postupně připraví transformaci do nového digitálního desetiletí.

Hlavním cílem je jednoduchým způsobem popsat problematiku nových i starých platebních metod a pomoci objasnit některé složitosti široké veřejnosti. Na těchto stránkách budete mít možnost se postupně seznamovat s metodami placení pomocí mobilních peněženek v sekci mobilní platby. V sekci PSD 2.0 budete mít možnost získat informace o placení prostřednictvím přímého spojení s mobilní aplikací vaší banky.

Zároveň připravujeme informace o standardních platbách na pokladnách a platebních terminálech včetně popisu dalších přidaných hodnot.

A pochopitelně nesmíne opomenout bankomaty, které nám umožňují stále mít u sebe hotovost.

Budeme rádi, když se stanete součástí platební komunity. 

Dále můžete připojit komentář, protože nás zajímá vaše zpětná vazba, nebo vyplňte malý formulář, a nebo nám napište na info@pmgc.eu.

Za autory projektu: Miroslav Pekárek, PMG Capital

Miroslav Pekarek.jpg
Propagujte se společně s námi
V případě vašeho zájmu o inzerci na PayLikeMe, ozvěte se prosím na 
Email: info@paylikeme.com

Náš portál je zaměřen na obecnou prezentaci vašich nápadů a námětů. 

Kontaktujte nás

Success! Message received.